Nákup a prodej návštěvnosti – Parking domén

Rádi bychom Vám představili nový český projekt z rukou Víta Michálka pro parkování domén – Můj Parking.

Prodej návštěvnosti

Jistě znáte situaci, kdy máte nové domény připravené pro budoucí projekt, a nebo jste ukončili provoz nějaké z existujících domén. Pokud máte domény nastaveny defaultně na našich DNS s defaultním A záznamem nebo se službou přesmerování domén, můžete si v nastavení přesměrování prohlédnout jaký má Vaše doména traffic (návštěvnost).

Pokud taková doména má návštěvnost, primárně z CZ nebo SK, můžete využít nové služby Můj Parking pro zaparkování Vaši domény, kdy se bude na ní následně zobrazovat (dle nastavení) formulář pro zájemce o koupi domény, nebo bude přesměrovaná na prodejní stránku partnera, či bude návštěvnost prodána zájemci o návštevníky svého webu. Podle způsobu nastavení a velikosti Vašeho trafficu může Vaše doména přinést i finanční zisk.

Nákup návštěvnosti

Projekt Můj Parking neslouží pouze pro prodej návštěvnosti – doménový parking, ale můžete se zde stát i inzerentem a návštěvnost nakoupit. Pokud máte svůj web, eshop, nebo jiný projekt pro který Vás zajímá tématický návštevník, můžete se zaregistrovat do Parking ADS, nastavit obor svého zájmu, cenu za proklik a získat tak požadované návštěvníky.

Velikou výhodou pro inzerenty je i celkem přísná filtrace robotů a automatických (neživých) návštevniků, čímž se zvyšuje šance na konverzi.

2 Replies to “Nákup a prodej návštěvnosti – Parking domén

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.